Musa Özuğurlu’nun sunduğu Medya Kritik’te gazete manşetlerine yansıyan ve yansımayan haberler ele alındı. Özuğurlu’nun konuğu ise gazeteci Ceyda Karan oldu. Karan, Brunson ve Kaşıkçı olayını değerlendirdi.

Read more

Musa Özuğurlu’nun sunduğu Medya Kritik programında gazete manşetlerinde yer alan ve gazetelerin görmediği haberler ele alındı. Programın konuğu ise eski büyükelçi Faruk Loğoğlu oldu. Loğoğlu, bugün görülmeye başlanan ABD’li rahip Brunson davasını değerlendirdi. 

Read more

Musa Özuğurlu’nun sunduğu Medya Kritik programında gazetelerde yer alan haberler, görünmeyen haberler ele alındı. Programın konuğu ise kapatılan Özgür Gündem gazetesi davasında tutuksuz yargılanan İstanbul Baro Başkan adayı avukat Eren Keskin ve DİSK Basın-İş Genel Başkanı ve gazeteci Faruk Eren oldu. 

Read more

Musa Özuğurlu #MedyaKritik’te 10 Ekim Derneği Gönüllüsü Sinan Ok ve Avukat Leyla Han Tüzel ile 3. yıl dönümünde Ankara Gar Katliamı davasının ayrıntılarını konuşuyor.

Read more

Musa Özuğurlu #MedyaKritik programında gazetelerin öne çıkan başlıklarını mercek altına aldı ve Gazeteci Hüsnü Mahalli ile Kaybolan Gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın akıbeti konuşuldu.

Read more

Musa Özuğurlu’nun sunduğu Medya Kritik programında gazete manşetlerinde yer alan haberlere yer verildi. Özuğurlu, Suudi Arabistan Konsolosluğu’nda öldürüldüğü iddia edilen  Cemal Kaşıkçı’nın ölümüne değindi. Programın konuğu ise dün yaptığı açıklama ile HDP’den TİP’e geçen HDP Hatay Milletvekili Barış Atay oldu. 

Read more

Musa Özuğurlu gazete manşetlerini #MedyaKritik programında mercek altına alıyor ve İktisatçı Yazar Mustafa Sönmez ile kriz derinleşirken doların durumunu ve Enflasyon rakamlarını konuşuyor.

Read more

Musa Özuğurlu ile #MedyaKritik programında gazetelerin manşetleri, neleri sakladıkları ele alınıyor ve Gazeteci Canan Coşkun ile gazeteden ayrılma sürecine ilişkin konuşuluyor.

Read more

Musa Özuğurlu gazete manşetlerini #MedyaKritik programında mercek altına alıyor ve İktisatçı Korkut Boratav Medya Kritik’te Eylül ayı için açıklanan enflasyon rakamlarını değerlendirdi.

Read more

Musa Özuğurlu ile MedyaKritik programında gazete manşetleri ile gündeme dair önemli konular yorumlandı. 

Read more