Yadigar Anlı’nın hazırlayıp sunduğu Mor Gündem’de Avukat Seda Akço Bilen ile çocuk istismarı ve bunun sonucu olan çocuk gebeliklerinin önlenebilir olup olmadığı, denetim mekanizmaları yasal çerçevede değerlendirildi.

Read more

Yadigar Anlı’yla #MorGündem‘de Kadın Meclislerinden Avukat Gül Erdoğmuş ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının birleştirilmesi ve kadınların talebi olan Kadın Bakanlığının yok sayılması konuşuluyor.

Read more

Mor Gündem’de Yadigar Anlı’nın konuğu Kadın Meclisleri üyesi Fidan Ataselim oldu. Çocuk istismarı ve kadın cinayetlerindeki artış ve devlete düşen sorumluluklar tartışıldı.

Read more

Yadigar Anlı ile #MorGündem programında Onur Haftası Gönüllüleri Can Servi ve Oğul Can ile geçmişten bugüne #OnurHaftası ve “sınır” üzerine konuşuluyor.

Read more

“Kadınların talepleri sandıklara sığar mı?” sorusunu Yüzde Çoğuz kampanyası aktivisti Bermal Küçük Yadigar Anlı’nın sunumuyla Mor Gündem’de anlattı.

Read more

Yadigar Anlı’nın hazırlayıp sunduğu #MorGündem’de bu hafta sinema ve tv sektöründe çalışan kadınların sorunları Uçan Süpürge Vakfı YK Üyesi Sündüz Haşar ve Yönetmen Melek Özman ile konuşuluyor.

Read more

Yadigar Anlı ile #MorGündem‘de bu hafta Saadet Partisi İstanbul MV Adayları Nagehan Gül Asiltürk ve Dicle Şit ile 24 Haziran seçimlerinde yarışta yer alan kadın adaylar mecliste ne hedefliyor? sorusu konuşuluyor.

Read more

Yadigar Anlı ile #MorGündem’de bu hafta kadınların iş yaşamındaki sorunları, Kadınların sendikal mücadelesi ve hükümetin istihdam politikaları Gazeteci Yazar Necla Akgökçe ile konuşuluyor.

Read more

Yadigar Anlı ile #MorGündem programında bu hafta Eşitlik Adalet Kadın Platformu sözcüsü Gülseren Onanç ile partilerde kadın temsiliyeti ve CHP’nin kadın adayları konuşuluyor.

Read more

Yadigar Anlı’nın hazırlayıp sunduğu #MorGündem programında bu hafta Seçim beyannamelerinde kadınların talepleri ne kadar yer alıyor? Ve Partilerin kadın politikaları konuları HDP Kadın Meclisi Üyesi Ayşe Berktay ile konuşuluyor.

Read more