Murat Aksoy Sorudan Soruya Programı’nda eski AKP Milletvekili, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi, eski Anayasa Mahkemesi Raportörü Osman Can Artı TV’de günümüz anayasası ile birlikte gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi

Read more

Gazeteci Murat Muratoğlu, Murat Aksoy ile #SorudanSoruya Programı’nda ekonomik gidişatı değerlendirdi

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programında İktisatçı Dr Sabri Öncü Merkez Bankası’nın faiz arttırımını, Ekonominin yapısal sorunlarını ve krizden çıkış yollarını değerlendiriyor.

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programında Eğitim Gözlemevi Koord. Burcu Meltem Arık ile Karma eğitim tartışması, eğitimdeki başarısızlığın sebepleri, Hükümetin Eğitim Politikası ve Sonuçları konuşuluyor.

Read more

Sorudan Soruya Programı 2. bölümünde Murat Aksoy İstanbul Üni Öğr. Üyesi Emre Gönen ile Ortadoğu politikaları ve AB yaklaşımı ile Türkiye dış politikası ele alındı.

Read more

Dünyada Yükselen Sağ Popülizm ve Türkiye’ye yansıması İSTANPOL Genel Direktörü Seren Selvin Korkmaz ile masaya yatırıldı

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programında Ekonomist Cüneyt Akman ve Avukat Uğur Poyraz , Krizin eşiğinde Türkiye Ekonomisi,yeni sistemde siyaset ve yargı ilişkisi ,Geçmişten bugüne baskı dönemlerini anlatıyorlar.

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programında Ekonomist Cüneyt Akman, Siyaset Bilimci Sezin Öney ve Avukat Uğur Poyraz Türkiye-AB ilişkilerini, Türk Telekom’un devrini ve Türkiye’deki krizin nedenlerini değerlendiriyor.

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programının 2.bölümünde Sosyal Haklar Derneği Başkanı Melda Onur, Aladağ yurt yangınını, Soma Davasını, sosyal hak kavramını ve Türkiye’de sosyal hakları anlatıyor.

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programının 1. bölümünde Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yaman Akdeniz, Türkiye’de hukuk ve yargının durumunu, düşünce ve ifade özgürlüğünü, Anayasa Mahkemesi’nin kararlarını değerlendiriyor.

Read more