Ekonomi Rehberi’nde günün ekonomik gelişmeleri haberlerle paylaşılırken, Akademisyen Murat Birdal telefon bağlantısıyla görüşlerini aktardı

Read more

Murat Bayar ile #EkonomiRehberi programında günün ekonomik gelişmeleri ekranlara getiriliyor

Read more

Murat Bayar ile #EkonomiRehberi programında günün ekonomik gelişmeleri ekranlara getiriliyor ve Greenpeace Gıda ve Tarım Proje Sorumlusu Berkan Özyer ile “Arılar Ölmesin” kampanyası konuşuluyor.

Read more

Murat Bayar ile #EkonomiRehberi programında İktisatçı Prof. Dr. İzzettin Önder, İMF’nin Türkiye için bir seçenek olup olmadığını ve krizden çıkış yollarını değerlendiriyor.

Read more

Günün ekonomik gelişmeleri ve UND İcra Kurulu Başkanı Recai Şen’in krizle birlikte lojistik sektöründeki zam ihtimalini değerlendirmesi Murat Bayar ile #EkonomiRehberi programındaydı.

Read more

CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, Murat Bayar ile #EkonomiRehberi ‘nde Türkiye’deki ekonomik krizi ve AKP’nin kriz yönetimini değerlendiriyor.

Read more

Murat Bayar, #EkonomiRehberi programıyla günün öne çıkan ekonomik gelişmelerini Artı Tv ekranlarında yorumluyor.

Read more

Murat Bayar’ın hazırlayıp sunduğu #EkonomiRehberi programında BirGün Gazetesi Yazarı Semih Güven ile FİTCH’in kura etkisi ve yükselen kurun etkileri konuşuluyor.

Read more