Aslı Uluşahin’in sunduğu Kültür Servisi programında bu hafta, seslendirme oyuncularının yaşadığı zorluklar, seslendirme oyuncu Sercan Gidişoğlu ile konuşuldu.

Read more

Veysel Ok’un sunduğu İnsan Hakları Ajandası’nın bu haftaki konukları avukat Ercan Kanar ve Fırat Epözdemir oldu. Programda AİHM’in eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve önceki dönem HDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder’in cezasının onanması ele alınıdı.

Read more

Musa Özuğurlu ile #BuArada programında Demirtaş’ın Avukatı Mahsuni Karaman, Avukat Ercan Kanar, Gazeteci Ali Duran Topuz ve HDP MV Meral D. Beştaş ile AİHM’in Demirtaş kararı, karardaki eksiklikler ve Hükümetin #Demirtaş tavrı değerlendiriliyor.

Read more

Mehveş Evin’le #SözBizim programında Gazeteci Kemal Can ve Sosyolog Sevinç Doğan ile Otoriter liderlerin toplumlarla ilişkisi ve otoriterleşmeye karşı toplumsal muhalefet konuşuluyor.

Read more

Derya Diblen ve Nazım Alpman ile #GünBaşlıyor programında Divriği Kültür Derneği Başkanı Cafer Yıldız, Altın arama faaliyetlerini ve neden karşı çıktıklarını anlatıyor.

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programında Gazeteci İrem Afşin ve Yazar Tunca Öğreten ile Türkiye’de yeni medya, alternatif medya arayışları ve imkanları konuşuluyor.

Read more