Musa Özuğurlu ile #MedyaKritik programında İhraç edilen Akademisyen Özgür Müftüoğlu KHK ve ihraçlarla geçen 2 seneyi değerlendiriyor.

Read more

Musa Özuğurlu’nun sunduğu Medya Kritik programında gazete manşetleri ve gazetelerde yer almayan haberler ele alındı. Programın konuğu ise Gazete Duvar yazarı Nergis Demirkaya oldu. Demirkaya MHP ve AKP arasında devam eden krizi değerlendirdi.

Read more

Musa Özuğurlu, #MedyaKritik programında gazete manşetlerini ve haberleri kritik ediyor. “Askerlik kanunu”na muhalefetten” gözaltına alınan Sezgin Kartal’ın Avukatı Sevgi Evren ile yaşanan mağduriyet konuşuluyor.

Read more

Musa Özuğurlu’nun sunduğu Medya Kritik programında gazetelerde yer alan ve gazetelerin görmediği haberler ele alındı. Programa, telefon ile katılan gazeteci Dilek Dindar ise önceki gün 3’üncü Havalimanı inşaatında rögara düştüğü için yaşamını yitirdiği iddia edilen işçinin son durumuna ilişkin detayları aktardı

Read more

Musa Özuğurlu’nun sunduğu Medya Kritik programında, gazetelerde yer alan ve gazetelerin görmediği haberler ele alındı.

Read more

Antalya Ticaret Borsası YK Üyesi Cüneyt Doğan, Musa Özuğurlu ile #MedyaKritik’te Albayrak’ın Hal düzenlemesine dair değerlendirmelerde bulundu.

Read more

Musa Özuğurlu , #MedyaKritik programında gazetelerin haberlerini yorumluyor, kritik ediyor, manşetlerde saklanan mesajları ekranlarda anlatıyor.

Read more