Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programında Sosyal Politika Uzmanı Seyfullah Beysülen Emeklilikte yaşa takılanların sorunları, Kıdem Tazminatı fonu ve İktidarın sosyal politikalarını değerlendiriyor.

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programında Doç. Dr. Zeynep Alemdar ABD ara seçim sonuçlarını, seçimlerde kadınların başarısını ve Türkiye-ABD ilişkilerini değerlendiriyor.

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programında Uluslararası Af Örgütü TR Şubesi Kampanyalar ve Savunuculuk Direktörü Ruhat Sena Akşener “Dönüşü Olmayan İhraçlar” başlıklı raporu ve KHK’yla işinden olanların durumlarını değerlendirdi.

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programında Prof. Dr. İştar Gözaydın ve Dr. Erdi Öztürk ile Diyanet işleri Başkanlığı’Nın idaredeki yeri, bütçesindeki artış, misyonu ve işlevi konuşuluyor.

Read more

Ekonomist Atilla Yeşilada ile Merkez Bankası’nın faiz kararı ve ekonomik kriz konuşuluyor.

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programında İstanbul Politik Araş. Akademik Direktörü Alphan Telek gelişen teknolojiyle işçi sınıfı ilişkisini, işsizlik ve güvencesiz çalışmayı, Proleterya ve prekarya tartışmasını değerlendirdi.

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programında Prof. Dr. Veysel Ulusoy ekonomide enflasyonun etkisini, krizin çözümünü , enflasyonla mücadelenin ve ekonomi paketlerinin başarı şansını değerlendiriyor.

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programında Politik Yol GYY Ali Haydar Fırat ve Barış Vakfı Bşk. Hakan Tahmaz ile muhalefetin yerel seçim hazırlığı ve toplumsal barışın imkanları konuşuluyor.

Read more