Fatma Yörür ile Sorudan Soruya programında Gazeteci Yazar Aydın Engin ve Sosyal Haklar Der. Başkanı Melda Onur ile Erdoğan’ın 100 günlük eylem planı konuşuluyor.

Read more

Fatma Yörür ile Sorudan Soruya programında Barış Akademisyeni Özlem Özkan ve Akademisyenlerin avukatlarından Meriç Eyüboğlu ile ardı ardına cezalar alan Barış Akademisyenlerinin yargılanma süreçleri konuşuluyor.

Read more

Fatma Yörür ile Sorudan Soruya programının 2. bölümünde Amerikanın Sesi Londra Muhabiri Barış Çimen ile Birleşik Krallık’taki Brexit gündemi ve Haber Çevirmeni Celine Pierre Magnani ile Fransa’daki “Sarı İsyan” konuşuluyor.

Read more

Fatma Yörür ile Sorudan Soruya programında Artı Gerçek Yazarı Ayşe Düzkan ve Gazeteci Can Dündar ile haklarında hapis cezası çıkan davaları, hayatlarına yansımaları, yeniden başlayan Gezi soruşturması ve gazetecilik konuşuluyor.

Read more

Fatma Yörür ile #SorudanSoruya programında Gazeteciler Çağrı Sarı ve Pelin Ünker yaptıkları haberlerden dolayı yargılanmalarını ve Paradise paper ve Panama belgelerini, sonuçlarını anlatıyor.

Read more

Fatma Yörür ile #SorudanSoruya programında DİSK Basın-iş Genel Başkanı Faruk Eren ve Yeni Yaşam Gazetesi Editörü Zana Kaya ile Özgür gündem Nöbetçi GYY’lerine verilen hapis cezalarını, cenderede gazeteciliği ve cezalandırılan gazetecileri değerlendiriyor.

Read more

Murat Aksoy ile #SorudanSoruya programında CHP İstanbul Milletvekili ve İBB Aday Adayı Gürsel Tekin, adaylığını, İstanbul’un kent ve ulaşım sorunlarını, yerel seçimlerde CHP’nin yol haritasını anlatıyor.

Read more

Murat Aksoy ile Sorudan Soruya programında Yazar Murat Menteş edebiyatla tanışma serüvenini, kitaplarını, edebiyatın toplum ve siyasetle ilişkisini anlatıyor.

Read more